Гігантське «Я люблю Луцьк»: у місті облаштують нову фотозону

Гігантські літери «Я люблю Луцьк» встановлять у Луцьку: на День міста, 20 серпня, вони будуть стояти на Замковій площі, а на День Незалежності їх встановлять на Театральному майдані у центрі міста.

Висота цих літер ‒ 1,5 м, довжина усього напису ‒ близько 8 метрів, ‒ пише Волинь24.

Як розповіла начальник організаційного відділу Луцької міської ради Олена Барська, конструкція буде мобільною: її встановлюватимуть там, де у місті проводитимуться масові чи святкові заходи.

Де будуть стояти літери в період між такими подіями, у мерії поки не вирішили. Проте найімовірніше ‒ на Замковій площі чи у центрі міста.

Як розповіли у мерії, букви виготовили за фінансового сприяння керівника компанії «Волинь-зерно-продукт» Євгена Дудки та очільника «Луцькавтодору» Юрія Ольхового. Трохи менше третини вартості конструкцій виділили з бюджету Луцька ‒ уточнили у міськраді.

У четвер, 18 серпня, літери уже привезли до Луцька. Наразі вони «чекають» на території замку (див. на фото Анни Єкименко-Поліщук), аби до суботи їх встановили на площі перед замком.

Першим на фоні цих літер має намір сфотографуватися міський голова Микола Романюк: саме з такою світлиною мер хоче в інтернеті привітати лучан з днем міста.