Волиньрада судитиметься з директором ліцею

Волинська обласна рада судитиметься з керівником Нововолинського ліцею-інтернату за відшкодування збитків.

Про це інформує Вголос.

Перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик дав розпорядження готувати позов до суду проти директора Нововолинського ліцею-інтернату Юрія Лазаренка.

Так, очільник навчального закладу 21 серпня 2015 року звільнив з посади головного бухгалтера Нововолинського ліцею-інтернату Наталію Гергель за нібито грубе порушення трудових обов’язків. Однак, через рішення Нововолинського міського суду, був змушений поновити її на займаній посаді з 28 березня 2016 року. Також Наталії Гергель виплатили 29055 гривень заробітної плати за час вимушеного прогулу і 500 гривень моральної шкоди. А в дохід держави спрямовано ще 534 гривні судового збору.

Унаслідок цього понад 30 тисяч гривень було стягнуто з Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради, тобто з бюджетних коштів.

«Ці 30 тисяч гривень – це кошти громади, кошти ліцею, кошти бюджету, які були втрачені через неправомірні дії керівника закладу. Директор має відшкодувати завдані ним же збитки. Також додам, що цього року у Юрія Лазаренка завершується контракт. Враховуючи вищевказану ситуація не думаю, що обласна рада буде його продовжувати», – розповів посадовець.

Нагадаємо, що Юрій Лазаренко був депутатом Волинської облради у 2010 – 2015 роках. У 2013 році його виключили з лав «Батьківщини» за порушення партійної дисципліни.