Скандал у Володимирі: в «Самопомочі» здивовані діями чиновників

17-го серпня на комунальному підприємстві “Володимир-Волинськтеплокомуненерго” трапився скандал за участю головного інженера Ярослава Жука.

Близько 17:00 місцевим депутатам та журналістам повідомили, що ймовірно головний інженер теплокомуненерго Ярослав Жук перебуває в стані алкогольного сп’яніння на робочому місці, – пише БУГ.

На підприємство приїхала поліція, яка в кайданках відвезла Жука у відділок.

“О 16:45 я зайшла до Ярослава Івановича в кабінет, там проходила нарада і з того як він говорив, а також із характерного запаху спитала у нього чи вживав він алкоголь. Він відповів, що так. Після цього я запропонувала пройти тест на алкоголь в лікарні та скласти відповідний акт. Спочатку Ярослав Іванович погодився, але коли приїхала поліція, то почав чинити супротив правоохоронцям”, – розповіла Анна Рубанова, директорка підприємства.

Після прибуття преси, Ярослав Жук акцентував, що поліція “увірвалась в кабінет, коли проводив нараду”, а пізніше після 17:15 говорив, що робочий час завершився і він вправі робити, що забажає. Також просив звернути увагу на той факт, що на нього одягнули кайданки, як на злочинця.

Поліцейські викликали підмогу і посадили головного інженера до другого автомобіля та повезли до нарколога у Володимир-Волинське ТМО. Правильно пройти тест Ярослав Жук зміг з третього разу і результат дорівнював нулю проміле.

Депутат міськради Жук після такого результату запитав: “а що тепер будете робити?”. На що поліцейські відповіли, що доправлять у відділок поліції та складуть адміністративний протокол за супротив правоохоронцям.

На останок Ярослав Жук додав: “Це помста директорки за викриття…”.

Пізніше стало відомо, що депутатів про нібито алкогольне сп’яніння Жука повідомила Ірина Ліщук, керівник організаційного відділу міської ради.