Туалет у центрі Луцька планують продати

Луцька міська рада планує продати громадський туалет, який розташований в центрі міста.

Про це йшлося 18 серпня під час чергового дня депутата, коли обранці громади з секретарем міської ради Юлією Вусенко та заступником міського голови Сергієм Григоренком обстежили житлові приміщення, які можуть бути включені до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу.

Начальник відділу управління майном міської комунальної власності Алла Грабко ознайомила їх з шести об’єктами, щодо яких у 2016 році спливає термін оренди.

Спершу депутати оглянули приміщення на вулиці Ковельській, 4, площею 19 кв.м. Тут наразі ведуться ремонтні роботи. Далі відвідали туалет площею 64,6 кв.м., що на Театральному майдані, підвальне приміщення площею 65,6 кв.м. на вулиці Бойка, 6, у якому орендар планує створити складське приміщення для зберігання офісної техніки.

Згодом оглянули приміщення на Київському майдані, 13 площею 21,9 кв.м., на проспекті Соборності, 31а (орендар ПП “Сервісні послуги”) та по проспекті Соборності, 7в (“Хімсервіс”).

 

Наразі проекти рішень по даних об’єктах ще не готові, тому на основі побаченого депутати міської ради прийматимуть рішення щодо надання права орендарям першочергового викупу приміщень, або передачі їх на продаж через аукціон.

Заступник міського голови Сергій Григоренко подякував усім депутатам за активну участь та виконану роботу, а також побажав прийняти чіткі та виважені рішення.