У Луцьку – вечір пам’яті Кузьми

У Луцьку співали пісні відомого українського співака Андрія “Кузьми” Кузьменка.

Вечір пам’яті відбувся у середу, 17 серпня.

Організував концерт луцький фан-клуб співака «Модна країна». Прийняв гостей місцевий паб «Лучеськ».

Координатор заходу Богдана Колб зізнається, що на організацію вечора їх надихнула голова офіційного фан-клубу Скрябіна Ірина Ткач зі Львова.

Ведучими заходу стали Богдана Колб та Владислав Марчук. Вони розповіли про життєвий шлях Андрія Кузьменка. Першим на сцену вийшов дует Влад Синитич та Ольга Гончар. Вони виконали два хіти співака – «Кольорова» та «Мовчати». Роман Ковальчук зачарував публіку піснями «Спи собі сама», «Окуляри», «Годинник», «Люди як кораблі», «Старі фотографії» та «Маршрутка». Останній музикант Влад Каленіков під супровід гітари виконував «Кинули», «Дельфіни», «Я не тримаю зла», «Прогноз погоди та «Лист до друга».

Виконавець зізнається, що  з дитинства слухає пісні Скрябіна і навіть декілька разів відвідував його концерти у Луцьку.

«Це дуже проста і водночас крута музика, яка своїми текстами вчить жити. Насправді слухаєш і береш щось для себе, у років 10 розумієш ті важкі речі, про які Кузьма вмів розказати простими словами», – ділиться спогадами Влад Каленіков.

Закінчити вечір організатори вирішили записом пісень «Мам» та «Місця щасливих людей», які виконав сам Андій Кузьменко. Коли вімкнули відео усі встали та запалили ліхтарики.Опісля у пабі «Лучеськ» влаштували імпровізоване караоке.