Скандал у волинській «Батьківщині»: депутата звинуватили в необ’єктивності

Волинська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» поширили заяву, в якій прокоментувала блог депутата обласної ради Андрія Турака.

Зокрема, як пише Волинська правда, вказано, що партія засуджує антисемітизм, а обранець громади викривив справжній перебіг зібрання.

Публікуємо заяву без змін і правок:

 

16 серпня цього року в деяких електронних ЗМІ зі слів одного з депутатів обласної ради з’явилося суб’єктивне й упереджене повідомлення про розгляд на засіданні бюро Волинської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» інформації, поширеної в соціальній мережі, про можливе проведення в місті Ковелі масових заходів на місці колишнього єврейського кладовища.

Волинська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» офіційно заявляє, що 12 серпня на своєму засіданні члени бюро, обговорюючи вищевказану інформацію, підтримали пропозицію Віктора Олійника та Григорія Пустовіта щодо засудження будь-яких проявів антисемітизму та заперечення Голокосту. Таке рішення було ухвалено одноголосно всіма присутніми членами бюро обласного партосередку.

Бюро також доручило керівництву міста Ковеля публічно роз’яснити позицію міської влади щодо порушеної проблеми, оприлюднити її в засобах масової інформації.

Партія «Батьківщина» завжди допомагала і буде допомагати громадським організаціям, релігійним громадам в увіковіченні пам’яті жертв злочинів проти людяності (Голодомору, Голокосту, масових депортацій тощо), жертв війни, борців проти нацизму та тоталітаризму. Так, минулого року з ініціативи міської влади Ковеля на вулиці Брестській було встановлено пам’ятний знак на місці, де в роки Другої світової війни був вхід до єврейського гетто.

Керуючись принципами людської моралі і законами України, ми і надалі буде сприяти відродженню гуманістичного ставлення до місць масових поховань людей.