У Луцьку судитимуть заступника начальника поліції

У Луцьку суд визначатиме, як покарати  заступника начальника управління – начальника слідчого управління ГУ НП в Івано-Франківській області підполковника поліції Тараса Генсіровського (на фото), якого затримали напідпитку за кермом.

Високопосадовця у ніч на 14 серпня зупинили на службовому авто з виразними ознаками нетверезого стану, – пише Галицький кореспондент.

Ним виявився заступник начальника управління – начальник слідчого управління ГУ НП в Івано-Франківській області підполковник поліції Тарас Генсіровський, який керував службовим автомобілем «Volkswagen Passat» (номерні знаки АТ 1428 ВМ), що належать АТГ УМВС в Івано-Франківській області. Видання наводить документальні підтвердження – протокол патрульної поліції та з наркодиспансеру.

Як дізналися журналісти, правоохоронець відмовився від медогляду та поїхав із наркодиспансеру (висновок № 305 Івано-Франківського обласного наркологічного диспансера від 03.07.2016 року, о 04:00.). При цьому, виразно простежувалась нестійка хода і нечітка вимова.

Видання “Галка” спробувала поспілкуватися з самим Тарасом Генсіровським – та він не бере слухавки. Натомість т.в.о. начальника Нацполіції в області Віктор Шкутов повідомив, що йому відомо про цей випадок, але “це службова інформація, з обмеженим доступом”.

Як повідомила громадська активістка Оксана Должко, судитимуть посадовця в Луцьку.