Терористи посилили обстріли, – штаб АТО

Упродовж 17 серпня зафіксовано 45 обстрілів українських опорних пунктів, з них 5 – із важкої артилерії.

Про це пише Українська правда з посиланням на прес-центр штабу АТО.

На Маріупольському напрямку бойовики вели потужні обстріли з артилерії калібру 152 мм по позиціях в Сіонітному, з установок калібром 122 мм відкривали вогонь по Мар’їнці.

Під обстріли з мінометів потрапили сили АТО у Красногорівці, Водяному, Мар’їнці та Талаківці, під Широкиним противник застосував БТР, а поруч Чермалика та Новогнатівки – гранатомети. У Мар’їнці відкривав вогонь снайпер.

“На Донецькому напрямку доба почалась з мінометних обстрілів позицій сил АТО у Авдіївці, Новоселівці II, Луганському та Кам’янці, Пісках та Семігір’ї. По укріпленнях у Пісках ворог застосував артилерійські установки 122 калібру. Вже у світлий час доби обстріли на цьому напрямку тривали у Зайцевому, Новоселівці II Новгородському, Верхньоторецькому та Авдіївці”, – повідомили у штабі.

На Луганщині важку артилерію калібру 122 мм бойовики застосували по Новоалександрівці та Попасній.

“Вогонь з мінометів та гранатометів ворог неодноразово відкривав по укріпленнях у Попасній. По позиціях у Новоолександрівці, Золотому, Станиці Луганській та Кримському вівся здебільшого гранатометний вогонь”, – зазначили у штабі.