Сапожніков закликав не спекулювати на вбивстві волинянки

Міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков закликав не спекулювати на вбивстві неповнолітньої Катерини Литкіної.

Звернення мера опублікувало видання Буг.

Текст подаємо повністю та без змін:

«Трагічна подія, пов’язана із загибеллю 16-річної ново волинянки Катерини Литкіної,сколихнула все місто.

Прикро, що цей сумний факт дехто використовує у своїх спекулятивних цілях, беручи на себе роль організаторів народних зборів. Вони звинувачують у неналежному кримінальному розслідуванні представників міської влади та й, на мою думку, не випадково місцем проведення мітингу вибирають саме територію біля адмінбудинку.

Як відомо, проводиться розслідування кримінального провадження за фактом навмисного вбивства Катерини Литкіної. Погоджуюся з тим, що розкриття цього тяжкого злочину є професійним обов’язком правоохоронних органів, яких з міліції перейменовано в поліцію.

Натомість інформую організаторів мітингу, що міська влада не може втручатися у процес розслідування, адже це трактуватиметься як тиск на правоохоронців, що призведе до перешкоджання повного та об’єктивного розгляду справи. До сьогодні батьки загиблої дівчини не пред’являли претензій міській владі. Складається враження, що ситуація підігрівається деякими особами, які вже наперед планують свою участь у виборчому процесі. Тож звертаюся до тих, хто хоче зайвий раз «засвітитися»: «Схаменіться! Майте совість!».

Співчуваю родині, друзям та близьким Катерини Литкіної і разом з вами сподіваюсь, що винних буде покарано.

Віктор Сапожніков, міський голова»