Волинянина звинувачують у жорстоких вбивствах

У зникненнях та жорстоких вбивствах дітей і молодих людей в Олександрії на Кіровоградщині поліція підозрює волинянина.

Про це повідомляють Олександрійські новини.

Працівники поліції встановили і затримали і затримали серійного маніяка. Чоловіка підозрюють у вбивствах та зникненнях дітей і молоді в Олександрії на Кіровоградщині.

Затриманий 46-річний маніяк є уродженцем Володимира-Волинського. Мешкав у Ковельському районі. Інвалід 2-ї групи, неодружений.

Попри свою інвалідність має за плечима не один тюремний строк, що в загальному обсязі налічує майже 25 років ув’язнення. Перший свій 9-річний тюремний строк чоловік отримав ще в 1991 році за умисне знищення або пошкодження державного чи колективного майна, а також за умисне знищення або пошкодження індивідуального майна громадян.

Далі судимості були за більш зухвалі злочини: вбивство з корисливих мотивів, розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, крадіжки з проникненням у житло, сховище або інше володіння особи.

Останній раз чоловіка було засуджено за сукупністю злочинів до 15-річного позбавлення волі, в тому числі за жорстоке вбивство молодої студентки.

Засуджений відбував свій тюремний термін неподалік Олександрії, в Петрівській виправній колонії суворого режиму № 49, і вийшов на волю достроково, на рік раніше, у лютому поточного року через застосування до нього так званого “закону Савченко”. Відомо, що чоловік не визнавав себе винним в інкримінованих йому злочинах і протягом усієї своєї “відсидки” активно намагався апелювати до різних інстанцій, в тому числі до Європейського суду з прав людини.

Після звільнення з місць позбавлення волі чоловік не поїхав додому, залишився в Олександрії та прибився до послідовників Церкви Християн Віри Євангельської – П’ятидесятників, хоча не був прибічником християнства, а проповідував язичництво.

Сам затриманий заперечує будь-яку причетність до резонансних убивств та відмовляється давати свідчення, однак у правоохоронців є ціла низка підстав вважати його винуватцем моторошних злочинів.

Наразі правоохоронці проводять із затриманим слідчі дії та чекають на результати судово-медичних експертиз.