Львівське сміття не дозволили звозити у Володимир

Голова Володимира-Волинського Петро Саганюк відмовив львів’янам у вивозі сміття.

Про це інформує Володимир Media.

Як стало відомо на щотижневому брифінгу міського голови Петра Саганюка з представниками місцевих ЗМІ, на його ім’я надійшов лист від ТОВ «АВЕ Львів» з проханням дозволити розвантажувати автомобілі з «львівським» сміттям на володимирському полігоні твердих побутових відходів.

«Внаслідок трагічних подій на полігоні твердих побутових відходів у селі Великі Грибовичі станом на сьогодні підприємства-перевізники міста Львова не мають можливості проводити захоронення відходів. Наше підприємство обслуговує не лише житловий сектор міста Львова, а також численні бюджетні організації, такі як лікарні, поліклініки, садочки та школи. Незабір відходів із вищезгаданих місць їх накопичення може призвести до антисанітарного стану у місті, чого ми з усіх сил намагаємось не допустити.

У зв’язку з цим, просимо Вас надати допомогу у вирішенні проблеми із захороненням відходів та дозвіл на розвантаження автомобілів підприємства «АВЕ Львів» на полігоні у місті Володимир-Волинський Волинської області. Плановий обсяг відходів становить 40 т у день. Оплату зі своєї сторони гарантуємо» – йдеться у листі.

За словами мера Володимира, друга карта полігону, яка наразі в експлуатації, прослужить місту ще півтора-два роки. Мовляв, якщо дозволити вивіз туди львівського сміття, то цю карту заповнять за тиждень.

«Якби потрібно було кусенем хліба поділитися із львівськими колегами, то це інша справа. А так… Дозволити їм вивозити до нас сміття, то вони за тиждень «закидають» полігон. І що ми тоді будемо робити? Робота по запуску третьої карти полігону твердих побутових відходів досить довготривала. Я дав розпорядження стосовно виготовлення проектно-кошторисної документації. Це займе кілька місяців. Далі слід вирити і підготувати котлован – це ще рік. Якщо ми цю карту заповнимо за лічені дні а до нової ще далеко, то куди будемо дівати своє сміття? Тому ми не маємо ніякої змоги допомогти львівським комунальникам», – розповів посадовець.