Луцьк: просять оцінити пропозиції з розвитку культури в місті

Громадськість Луцька запрошують до обговорення проектів програм розвитку комунальних закладів «Палац культури міста Луцька» та «Луцька міська централізована бібліотечна система».

Документи підготували учасники конкурсного відбору на посади керівників цих закладів, ‒ повідомляють у Луцькій міській раді.

Ознайомитись з програмами можна за посиланнями: Войнаровський 1 рік; Войнаровський 5 років; Гримарович 1 рік; Гримарович 5 років; Ураєв 1 рік; Ураєв 5 років, продовж.

Пропозиції, зауваження, коментарі щодо проектів програм кандидатів можна подати до 16 серпня в управління культури міської ради (вул.Богдана Хмельницького,1, e-mail:culture-lutsk@ukr.net).

Нагадаємо, що на підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відповідно до розпорядження міського голови від 14.06.2016 №333 «Про проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів культури» триває  конкурсний добір на посади керівників комунальних закладів «Палац культури міста Луцька» та «Луцька міська централізована бібліотечна система».

9 серпня відбулося перше засідання конкурсної комісії, де розглянули подані кандидатами документи на предмет відповідності кваліфікаційним вимогам. Друге засідання відбудеться 17 серпня, де учасники конкурсного добору презентуватимуть проекти програм розвитку закладів.