Луцьк: організували рейд найбільш аварійними місцями

Рейд найбільш аварійними зонами міста влаштували патрульні поліцейські Луцька.

Моніторили ділянки у вівторок, 16 серпня.

Командир першої роти, старший сержант Андрій Раковець розповів, що через порушення правил дорожнього руху і пішоходами, і водіями останнім часом зросла кількість ДТП. Тому з 8 серпня до 12 вересня у Луцьку організували місячник «Правил дорожнього руху». У цей час місця концентрації аварій посилено контролюватимуть додаткові автомобільні та піші патрулі.

Під час рейду відвідали парковку поблизу Варшавського ринку. Патрульний Віктор Драгомирецький стверджує, що ситуація неконтрольованого паркування поблизу ринку повторюється щодня. Розповідає, що водії часто залишають машини, а без водія неможливо скласти постанову. Драгомирицький додає, що ця ділянка дороги – постійний головний біль патрульної поліції Луцька.

«Потрібно змінювати правила відповідальності. Не можна вжити жодних заходів. У цивілізованих країнах можна винести рішення без водія, на автомобіль», ‒ резюмує патрульний.

Крім того, патрульні оглянули місце біля гіпермаркету «Там Там», де нещодавно забрали зупинку. Правоохоронець Дмитро Сахарук пояснив, що на такі заходи пішли через скупчення транспорту. За словами прес-секретаря патрульної поліції Ольги Бузулук, магазинчик, який знаходиться на зупинці, належить приватній особі, його переобладнають протягом місяця, аби люди не путали його з сусідньою зупинкою.

Також патрульні перевіряти ділянку поблизу ТЦ «Глобус». Окрім того, провели пояснювальні бесіди з пішоходами, які переходили дорогу в забороненому місці.