Луцьк: «латають» ями на Богдана Хмельницького

На вулиці Богдана Хмельницького «латають» ями, де повилазило вимощене каміння. Каміння повилітало через слабку основу, на яку воно кріпилось.

Про це розповів начальник департаменту ЖКГ Юрій Крась, ‒ пише Конкурент.

Працівники залатають дві проблемні ділянки дороги на вулиці Богдана Хмельницького. Як пояснив Юрій Крась, там просто підправлять каміння й нічого замінювати не будуть, а лишень покладуть нову, міцнішу основу й викладуть назад старе каміння, щоб мощення не руйнувалось далі.

Такі ремонтні роботи проведуть у двох місцях вулиці Богдана Хмельницького, де через те, що повилітало погано закріплене каміння, утворились ями.

Заступник начальника управління містобудування та архітектури Луцької міської ради Ярослав Матвіїв розповів, що востаннє реконструкція вулиці Богдана Хмельницького проводилась 15 років тому. Коли робили цю вулицю, то бруківку клали на монолітну бетонну плиту, без якої це каміння важко було б втримати в належному стані. Тоді цю бруківку вимощували спеціально навчені люди.

«Вулиця робилась досить непогано, але єдине, що зараз бруківка, зруйнована біля міської ради, – це наслідок зношених підземних комунікацій. Оскільки там вода проривала і весь час цю вулицю ремонтували», – сказав Ярослав Матвіїв.

Краєзнавець Олександр Котис зауважив, що це каміння вимостили на вулиці Богдана Хмельницького й вулиці Кривий Вал ще у 1920-х роках минулого століття. Його слова підтвердив і Ярослав Матвіїв, який розповів, що вулиці Хмельницького та Кривий Вал вимощували раніше, аніж коли у 1930 році вимостили трилінкою вулицю Лесі Українки.

6609_wm_w_647