Зверху твердий популізм, – заступник мера Луцька про «екологів»

Заступник міського голови Луцька Юрій Моклиця закликав мешканців міста не вірити активістам, які стверджують, що дерева на вулиці Лесі Українки не треба зрізати.

Про це він написав у Facebook.

Публікуємо його допис без змін і правок:

 

Знайомтесь, це одне із так званих “здорових” дерев (на фото), яке треба рятувати/лікувати/оберігати за словами новоспечених екоактивістів. Росте на вулиці Лесі Українки біля магазину “Вайн тайм”.

Це дерево насправді дуже важливе, бо крім того, що вірою і правдою воно відслужило лучанам свою добру службу, зараз воно стало символом, який демонструє позицію теперішніх “екологів”. Зверху твердий популізм, а всередині гнила серцевина.

Люди, можете ненавидіти владу скільки завгодно, але не ведіться на дурниці й маніпуляції. Ми поступово будемо спростовувати ті міфи, в які ви зовсім випадково повірили, але наберіться терпіння, вчіться аналізувати.

Всі дії мають наслідки. Хто буде відповідати за наслідки, якщо це дерево завалиться? А такі дерева мають властивість нечікувано падати.

Дві третини дерев знаходяться у незадовільному стані. Якесь гірше якесь краще, але кепські майже всі. Вже в цій ситуації відповідальність наступає не за дії, а за бездіяльність.

P.S. Випереджаючи події інформую, якщо хтось із так званих екологів запропонує залити дупла та серцевини дерев бетоном, не сприймайте це всерйоз.

P.P.S. До речі про “екологів”. Активну позицію в екологічних питання зайняла Волинська організація власників зброї. Цікаво, скільки з її представників мають дозвіл на полювання і вбивають зараз качок на волинських болотах…. Іронія долі, нє?

 

Нагадаємо, 16 серпня міська рада опублікувала звіт комісії, яка проводила огляд дерев на вулиці Лесі Українки.