Луцьким податківцям треба гроші на комп’ютери

Луцькі податківці просять коштів на комп’ютерну техніку.

Про це стало відомо у понеділок, 15 серпня.

Директор Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області Світлана Сава стверджує, що комп’ютери відомства застаріли. Вони були придбані у 2007 році.

«Навіть не маємо як роздрукувати бланки довідок», – бідкається Світлана Сава. Вона стверджує, що кошти, які повинні бути використані на зарплату працівників, йдуть на оплату паперу та обслуговування ксероксу. На ці потреби Центр запрошує мільйон гривень.

За ці гроші придбають 13 комп’ютерів, 2 ксерокса та 15 принтерів. Світлана Сава каже, що Центр потребує й електронного табло.

«Є різні люди, і вагітні, і старші. Такого надивишся… Хочеться ось зробити для людей, навіть не для Центру», – каже посадовець.

Члени комісії не зовсім зрозуміли, для чого потрібні настільки великі гроші для Центру. Член комісії Сергій Була зазначив, що структура повинна фінансуватися з держбюджету.

«Ми шукаємо гроші, щоб харчувати дітей у садочках, а тут мільйон виділяємо на заміну комп’ютерної техніки Центру. Хоча розуміємо, що без цього ніяк», – резюмував депутат.

Депутат Богдан Богонос погодився з Данильчуком та зазначив, що персональні комп’ютери вже давно стали «позавчорашнім днем», а обслуговування відбувається віддалено на серверах.