Поліція каже, що вбивство дівчини розслідує ретельно

Розслідування кримінального провадження за фактом навмисного вбивства 16-річної жительки Нововолинська Катерини Литкіної поліцейські проводять ретельно та об’єктивно.

Про це заявила заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області, начальник слідчого управління Наталія Пасічник, – повідомляє прес-служба відомства.

«Встановлено, що смерть неповнолітньої є насильницькою й настала в день її зникнення. З цього приводу відкрито кримінальне провадження за ознаками частиною 1 статті 115 ( Навмисне вбивство) Кримінального Кодексу України. Попередньо,за висновками судово-медичної експертизи встановлено, що смерть наступила через розтрощення голови», – зазначила Наталія Пасічник.

Вона запевнила, що співробітниками поліції проводиться кропітку роботу щодо встановлення осіб причетних до скоєння цього особливо тяжкого злочину.

«Ми робимо максимально можливе, аби об’єктивно з’ясувати хто причетний до скоєння цього злочину й дати належну правову оцінку кожному незалежно від того хто, де працює й хто ким опікується. Можу впевнено стверджувати, що слідство проводиться об’єктивно», – наголосила Наталія Пасічник.

Поліція також звертається до громадян, котрим відома будь-яка інформація, яка може допомогти слідству, повідомити про це правоохоронні органи.

«Ми сподіваємося, що цей злочин буде розкрито. Це – справа честі. Обов’язково, будемо інформувати громадськість про хід розслідування», – зазначила Наталія Пасічник.

Нагадаємо,що 11 серпня поблизу шахти № 3 у Нововолинську було виявлено тіло 16-річної місцевої жительки, котра пізно ввечері 1 серпня цього року пішла з дому й не повернулася.

А нардеп Ігор Гузь звернувся до глави МВС Арсена Авакова та Генпрокурора Юрія Луценка взяти розслідування цього вбивства під особистий контроль.