Луценка та Авакова просять взяти під контроль вбивство Катерини Литкіної

Народний депутат України Ігор Гузь звернувся до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Генпрокурора Юрія Луценка із проханням взяти під особистий контроль розслідування справи жорстокого вбивства Катерини Литкіної у Нововолинську.

Катерина зникла 1 серпня і була знайдена мертвою 11 серпня на териконі нововолинської шахти №3, – повідомили у прес-службі політика.

“Вважаю, що у цій ситуації поліція Нововолинська спрацювала неефективно: після повідомлення про зникнення Литкіної К. С. працівники поліції не долучилися до активних дій. Переконували батьків, що дівчина сама повернеться. Тіло дівчини знайшов рідний батько, а не
правоохоронці і за попередньою інформацією, особи, котрі підозрюються у вбивстві, виїхали за кордон”, – йдеться у зверненні Ігоря Гузя.

Народний депутат вимагає у керівництва центральних правоохоронних органів створити слідчу групу із працівників необхідних силових структур, щоб оперативно та якісно провести розслідування, знайти і покарати винних у вбивстві дівчини.

Нагадаємо, 14 серпня у місті відбувся мітинг, учасники якого вимагали активнішої роботи від поліції у справі загибелі Катерини Литкіної.