Луценка та Авакова просять взяти під контроль вбивство Катерини Литкіної

54f-1

Народний депутат України Ігор Гузь звернувся до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Генпрокурора Юрія Луценка із проханням взяти під особистий контроль розслідування справи жорстокого вбивства Катерини Литкіної у Нововолинську.

Катерина зникла 1 серпня і була знайдена мертвою 11 серпня на териконі нововолинської шахти №3, – повідомили у прес-службі політика.

“Вважаю, що у цій ситуації поліція Нововолинська спрацювала неефективно: після повідомлення про зникнення Литкіної К. С. працівники поліції не долучилися до активних дій. Переконували батьків, що дівчина сама повернеться. Тіло дівчини знайшов рідний батько, а не
правоохоронці і за попередньою інформацією, особи, котрі підозрюються у вбивстві, виїхали за кордон”, – йдеться у зверненні Ігоря Гузя.

Народний депутат вимагає у керівництва центральних правоохоронних органів створити слідчу групу із працівників необхідних силових структур, щоб оперативно та якісно провести розслідування, знайти і покарати винних у вбивстві дівчини.

Нагадаємо, 14 серпня у місті відбувся мітинг, учасники якого вимагали активнішої роботи від поліції у справі загибелі Катерини Литкіної.