На «Поліське літо з фольклором» треба додаткові гроші

На фестиваль «Поліське літо з фольклором» хочуть виділити додаткові кошти.

Про це стало відомо у понеділок, 15 серпня.

Член комісії Сергій Була зазначив, що ці кошти потрібні для того, щоб забезпечити доїзд деяких творчих колективів із закордону. Такі витрати викликали заувагу в депутата Олександра Кравченка.

«Вони мали прилетіти до Львова. Але прилітають вони раніше на 3 дні. Тому в нас постає питання чи забирати колектив зі Львова, і тут їх поселяти та харчувати. Або забезпечити колективу доїзд із Києва. Тому ми потребуємо додаткові 15 тисяч гривень», – пояснила додаткові видатки секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко.

Сергій Була припустив, що вартість доїзду завищена. «Я б хотів почути у пана Войнаровського, чому він вирішив, що на доїзд потрібно аж 15 тисяч», – запитав депутат.

Директор Палацу культури Луцька Юрій Войнаровський пояснив, що колектив приїжджає не тільки з учасниками, а й апаратурою та костюмами. Знайдений перевізник, за його словами, згоден везти колектив за ціною близько 15 гривень за кілометр. «Хоча якщо влада знайде перевізника, який попросить 10-11 гривень, я буду не проти», – зазначив Войнаровський.

Члени комісії вирішили підтримати виділення коштів, якщо не знайдеться «дешевший» перевізник.