На Волині скандальний чиновник може очолити управління ветеринарії

кадри

Богдан Лозинський претендує на посаду начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, а у громадськості є зауваги до такого кадрового рішення.

Про це повідомили у комісії з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, оборони та національної безпеки, засобів масової інформації, боротьби з корупцією, міжнародних відносин та проектної діяльності Громадської ради при облдержадміністрації.

Зокрема, комісія звернулася до голови Волинської ОДА Володимира Гунчика з проханням не погоджувати призначення Лозинського, а колег з Громадської ради при Держпродспоживслужбі України громадські активісти просять поінформувати керівництво служби про негативні відгуки про кандидата та “виправити помилку”.

 

У своєму зверненні волинські активісти вказують, що в 2012 році Лозинського затримали на хабарі обсягом 42 тисяч доларів.

“Згідно Вироку Печерського районного суду м. Києва сумнозвісного судді Р. Кірєєва від 27. 02. 2012 р. встановлено, що Лозинський Б. В. перебуваючи на посаді начальника головного управління ветмедецини Волинської області приймав безпосередню участь у пособництві та пропозиції хабара у розмірі 42 тисячі доларів США. Саме Лозинський запропонував підприємцеві дати хабара за надання відповідних дозволів. При цьому в даному провадженні як слідує із даного вироку Лозинський повністю зізнався у вчиненому злочині. Однак у зв΄язку із щирим каяттям та за сприянням у розкритті злочину ст. 27, ст. 369 КК України був звільнений від покарання”, – йдеться в зверненні.

Крім того в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Валерій Добринюк відгукується негативно про ймовірного підлеглого. Мовляв, коли Лозинський керував управління ветеринарної медицини, він не організовував передбачених законами перевірок, перевищував службові повноваження, підробляв документи.

А після ліквідації управління Богдан Лозинський продовжував виконувати повноваження установи, яка припиняється, а також підписувати відповідні документи з проставленням печатки Головного державного інспектора ветеринарної медицини Волинської області. За його підписом видавались відповідні ветеринарні свідоцтва та сертифікати, в тому числі для експорту харчових продуктів за межі території України, – йдеться в листі Добринюка.

У документах нижче – судові вироки в справі Лозинського.