Нововолинськ: розповіли деталі смерті зниклої дівчини

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника Нововолинської поліції Андрій Литвин на прес-конференції 14 серпня розповів журналістам про обставини смерті Катерини Литкіної.

Про це інформує БУГ.

Андрій Литвин зазначив, що інформація про зникнення Катерини Литкіної до чергової частини поступила вночі 3 серпня. Повідомила про це бабуся Катерини, близько 1:00.

Причина смерті Катерини Литкіної досі не встановлена. На даний час створена слідчо-оперативна група по розслідуванню кримінального провадження, включені в цю групу досвідчені працівники Головного управління Національної поліції у Волинській області.

За словами правоохоронця, усі речі, в тому числі і золоті прикраси, в яких Катерина входила з дому, були на ній, коли її знайшли мертвою. Розтин показав, що смерть дівчини настала у день її зникнення, з 1 на 2 серпня. Окрім того, на голова потерпілої була ушкоджена, відтак слідчі розглядають версію умисного вбивства.

Кримінальне провадження перебуває на контролі Головного управління Національної поліції.

Батько дівчини Сергій Литкін стверджує, що вночі 3 серпня після повідомлення про зникнення Катерини, правоохоронці допитали родичів, але до активних дій не залучилися. Переконували, що дівчина сама повернеться. Сергій Литкін самостійно розпочав пошук.