У Нововолинську – стихійний мітинг через смерть Катерини Литкіної

У Нововолинську вимагають активнішої роботи від поліції у справі загибелі Катерини Литкіної.

14-го серпня в центрі міста на Майдані незалежності зібралися небайдужі громадяни міста, батьки загиблої та керівники слідства смерті неповнолітньої, – пише БУГ.

Громада незадоволена роботою нововолинської поліції, жителі міста активно захищали інтереси батьків загиблої. Протестувальники вимагали справедливого розслідування, наголошували на тому, що головні підозрювані переховуються. Мовляв, один з них взагалі зник у невідомому напрямку ще тиждень тому.

Окрім того мітингувальники вимагали термінової заборони виїзду неповнолітніх підозрюваних за межі України, а також контролю усіх кордонів. Жителі Нововолинська налякані, переймаються за власних дітей, тому хочуть чесності та прозорості. Батьки Катерини також обурені пасивністю правоохоронних органів, зауважують, що  поліція нехтувала своїми обов’язками, до активних пошуків залучилась не одразу.

“Пройде час і в нашому місті буде повторюватися така ситуація. Що ви тоді будете робити?” – звернувся до правоохоронців  батько загиблої Сергій Литкін.

Отже, громада вимагає ретельного огляду цієї справи, рішучих дій та публічності. Зауважимо, що на організовану народом зустріч були запрошені представники міської ради, але, на жаль, зі сторони Сапожнікова ніхто не відреагував, тому заплановано зустрічатися надалі з батьками Катерини Литкіної, підтримувати їхні інтереси та залучати центральне телебачення.