На Волині чиновники «допомогли» фірмі виграти тендер

По “чорнобильських” тендерах у трьох районах Волині на дитяче харчування розпочали кримінальні провадження.

Про це йдеться у відповіді Служби безпеки України на депутатський запит першого заступника голови Волинської обласної ради Олександра Пирожика щодо законності проведення тендерів на освоєння коштів, призначених на харчування школярів у Маневицькому, Любешівському та Камінь-Каширському районах, яку посадовець опублікував у Facebook.

Як вбачається з відповіді УСБУ, кримінальні провадження розслідуються за ч. 2 ст. 364 КК України щодо надання службовими особами управлінь соціального захисту трьох поліських РДА, незаконної переваги одному з суб’єктів господарювання (читай: підставній заїжджій фірмі “Транслогістік-центр”, в якої прослідковуються “регіонально-донецькі” корені, – Пирожик).

“Пропозиція цієї фірми була однією із найвищих, однак саме цій фірмі було надано перевагу в укладенні відповідної угоди. Загальна сума оборудки – 96 мільйонів гривень!  Якщо все справді так, як ідеться в цій відповіді, то виникає запитання: чому кримінальні провадження розпочаті ще 13.06.2016 року, відповідь на депутатський запит датована 29.07.16 р., а отримав я її лише майже через два місяці після відкриття кримінальних проваджень?!!” – написав посадовець.