Ми не мали зброї, – грузини, які обікрали Лапіна

Чоловіки, які викрали барсетку у народного депутата Ігоря Лапіна у Луцьку переконують, що зброї у них не було і вони не нападали на чоловіка, а лише викрали його сумку. Натомість той почав стріляти в них з бойового пістолета.

Про це йшлося 11 серпня під час чергового засідання у справі, – пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Депутат на слухання справи не з’явився, не повідомивши суду причин відсутності. Зауважимо, що народний депутат перебував від початку серпня на Сході, де передавав автомобілі для військових.

Під час суду адвокат Олександр Повх сказав, що стаття, яку інкримінують його підзахисному, не відповідає дійсності. Мовляв, сумку в Лапіна викрали без будь-яких насильницьких дій. Натомість чоловіків хочуть судити за грабіж, за що передбачене більше покарання. Адвокат пояснив, що його підзахисний – грузин, який має посвідку на проживання в місті Одеса, до Луцька приїхав у гості.

Також адвокати обвинувачених переконують, що надали суду відеозапис, на якому чітко видно момент крадіжки, а також те, що чоловіки не загрожували життю та здоров’ю депутата.

Прокурор Володимир Бущак зазначив, що обвинувачених раніше судили за крадіжки, а одного з них – за побиття.

В залі суду обвинувачені Дато Арахамія та Емір Харчілава заявили, що зброї в них не було і по депутату Лапіну вони нібито не стріляли.

Проте, розгляд справи так і не відбувся, оскільки до зали суду не з’явився нардеп.. Також не з’явився і перекладач, адже обвинувачені погано розуміють українську мову.

Нагадаємо, 9 червня в Луцьку народний депутат Ігор Лапін відкрив стрілянину по грабіжниках, які вкрали у нього сумку, з метою затримання зловмисників. Натомість зловмисники стверджували, що взагалі не мали при собі зброї.