Луцьк: у Старому місті організовують платне паркування

Міська рада провела конкурс на організацію платного паркування в Старому місті.

Переможець ‒ підприємство «Elbе.ua» зараз працює над її встановленням, ‒ повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

В найближчі терміни буде зроблено: вʼїзд і виїзд ‒ вулиця Братковського

1

виїзд – вулиця Галшки Гулевичівни

2

3

в’їзд і виїзд — Старий ринок

4 5

та в’їзд і виїзд — вулиця Кафедральна

6

Наступного року ‒ вʼїзд і виїзд на площі «Ринок». Зараз встановлена частина елементів конструкції — нова електронна система паркування без доступу до готівки. Цьогоріч на День міста вона має запрацювати в тестовому режимі, поки що безоплатно, адже система має пройти обов’язкову перевірку.

Після того як перевірять, чи працює електронне обладнання, чи камери зчитуватимуть номери машин, мешканці мікрорайону та підприємці, що мають офіси у цій частині міста мають подати заяви з прикріпленими документами на машину, щоб отримати безплатні проїзні карти.

Коли процедура перевірки закінчиться, система запрацює в повному обсязі. З того моменту щодня з 6:30 до 16:30 буде платне паркування, на безплатне ‒ в’їзд та виїзд з території буде даватись 20 хвилин, далі — оплата 6 грн/година, ‒ розповів заступник міського голови Сергій Григоренко, який координує роботу зі встановлення такої системи у нашому місті.

Заступник міського голови звертається до лучан та гостей міста звернути увагу на те, що зараз система працюватиме в тестовому режимі, а незабаром вона стане платною, також поставитися до цього з розумінням, адже це ‒ європейський досвід наведення порядку у системі паркування в місті.