Гнітюче враження, – Гунчик про військове містечко у Володимирі

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик обурився станом військового містечка у Володимирі.

Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.

Учора, 11 серпня, голова Волинської ОДА зустрівся з командувачем оперативного командування «Захід» Ігорем Довганем у Володимирі-Волинському.

Посадовці оглянули місце дислокації 14-ї окремої механізованої бригади. Командир бригади Олександр Жакун розповів про проблему облаштування військового містечка.

«Скажу, що на мене воно справило гнітюче враження. Тому, думаю, потрібно активно спрацювати в цьому напрямку, аби відновити містечко. А то повернуться військові зі сходу, а тут – таке! Консолідувати зусилля влади, бізнесу, військових і забезпечити у 2017-му повне відновлення матеріально-технічної бази, але без військових об’єктів. Мову веду про місця побуту», – обурився Гунчик.

Окрім того, Володимир Гунчик та Ігор Довгань домовилися у першій декаді вересня провести нараду за участю представників командування ОК «Захід», керівництва області та Володимир-Волинської міської ради та обговорити шефство Волинської ОДА над військовими частинами командування «Захід», які розташовані на території області.