У Луцьку покажуть, як бенкетували князі

У Луцьку відбудеться фестиваль історичної реконструкції «Князівський бенкет».

Захід запланували провести в межах відзначення дня міста 20 серпня, ‒ пише в себе на сторінці міський голова Луцька Микола Романюк.

«Якщо Ви завжди хотіли дізнатись, як же святкували князі та княгині, королі й королеви, то Вам до Луцька на «Князівський бенкет»! Фестиваль історичної реконструкції, який перенесе Вас у добу середньовіччя, зачарує співами мандрівних менестрелів, закружляє в танку середньовічного танцю, перетворить на лицарів та вінценосних осіб. Ви скуштуєте найрізноманітніших страв, якими пригощали у Луцьку в той час, коли наше місто іменувалось Лучеськом Великим, і, найголовніше, почастуєтесь головним напоєм того часу, медовим диво-напоєм!» ‒ йдеться в дописі.

Організатори заходу ‒ управління туризму та промоції міста Луцької міської ради та розважальний центр культури та історії «Парк Київська Русь». У програмі фестивалю ‒ справжні запеклі лицарські бої, виступи кінно-трюкового театру, ігри й забави, майстер-класи народних умільців, фотосесії в історичних костюмах, середньовічні танці, середньовічний тир, прогулянки верхи та інше.

Офіційне відкриття фестивалю ‒ о 13:00 на майдані Братський міст.