Волинь: вилучили фальсифікованого алкоголю на мільйон

Виготовленням фальсифікованих горілчаних, винних та коньячних виробів займались п’ять мешканців Волинської області. Вартість вилученої продукції становить майже мільйон гривень.

Фальсифіковану алкогольну продукцію громадяни реалізовували на території Луцького, Маневицького та Рожищенського районів. Виготовляли не тільки горілку, а й вино та коньяк відомих українських та іноземних виробників, ‒ повідомляють у прес-службі поліції Волині.

Оперативники Управління захисту економіки у Волинській області провели заходи та задокументували протиправну діяльність громадян. Їхню продукцію поліцейські направили на дослідження. Фахівці підтвердили, що горілчані, винні та коньячні вироби – фальсифікат. Марки акцизного податку України також підроблені.

Слідчі слідчого управління обласної поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Працівники УЗЕ, слідства Нацполіції спільно з прокуратурою повели санкціоновані обшуки на складах та в помешканнях організаторів незаконної діяльності.

Правоохоронці вилучили 30 тисяч пляшок горілчаних, винних та коньячних виробів відомих українських та іноземних товаровиробників, 2,5 тонни спирту, 50 блоків сигарет з підробленими марками акцизного податку та без них, понад 5 тисяч штук підроблених марок акцизного податку та обладнання для виготовлення фальсифікату. Також у автомобілі поліцейські виявили 50 ящиків фальсифікованої алкогольної продукції.

Вартість вилучено сягає одного мільйона гривень.

PM16image002 PM171image001 PM214image003 PM367image005 PM569image006 PM617image004