У Криму українських розвідників нема, – АП

Інформація про те, що ніби на території Криму діють українські диверсійно-розвідувальні групи не відповідає дійсності, інформаційний “вкид” від ФСБ направлений на дискредитацію України перед світом та жителями Криму.

Про це в ефірі “112 каналу” розповів речник АП з питань АТО Олександр Мотузяник, – передає УНН.

“Це не перший інформаційний “вкид” в інформаційний простір, який робиться спецслужбами РФ. Мета очевидна, по-перше, це дискредитація України в очах міжнародної спільноти, окрім того, це також намагання відволікти увагу мешканців тимчасово окупованого Криму від тієї злочинної діяльності, яку сьогодні чинять російські військовослужбовці в Криму. Зараз відомо, що територія Криму має стати зоною ізольованої військової бази. Вочевидь цей інформаційний “вкид” має внушити людям, що живуть в Криму, що є надзвичайно велика небезпека з боку України, можливі провокації і таке інше”, — розповів Мотузяник.

Він зазначив, що наразі на території Криму російська армія проводить “контртерористичні навчання”, тому можливо також в рамках цих навчань робляться подібні інформаційні заяви.

“Звинувачувати Україну в терористичній діяльності безпідставно, тим паче звинувачувати Україну в тому, що на території тимчасово окупованого Криму є наші розвідгрупи. Це не відповідає дійсності. Жодного пострілу з боку української території не було здійснено. Давайте дочекаємось кого вони покажуть, хто там був затриманий і будемо розбиратися. Однак нами не зафіксовано жодного озброєного конфлікту на території розмежування з тимчасово окупованим Кримом”, — підсумував він.

Нагадаємо, 10 серпня Федеральна служба безпеки Російської Федерації заявила, що в окупованому Криму було нібито ліквідовано групу агентурної мережі української військової розвідки, як зазначається, також загинув працівник ФСБ Росії і російський військовослужбовець.