На Волині затримали місцевих контрабандистів

На Волині прикордонники Львівського та Луцького загонів виявили біля українсько-польського кордону порушників, які, скоріш за все, готувалися до протиправної діяльності.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Дільничний інспектор прикордонної служби відділу «Амбуків» під час несення служби помітив 4 чоловіків, які на човні відпливали від польського берега. Відразу викликали група реагування, яка затримала чотирьох громадян України та гумовий човен.

Крім того, учора ще один дільничний інспектор відділу «Новогрузьке» Луцького загону виявив ознаки подолання контрольно-слідової смуги. А згодом група реагування поблизу державного кордону затримала двох невідомих без документів, які були босі та у мокрому одязі. В подальшому на березі Західного Бугу охоронці кордону виявили сумку з насосом, два весла та гумовий човен, які правопорушники, очевидно, підготували для виходу на воду. Про можливу протиправну діяльність було сповіщено польських прикордонників. Під час перевірки берегової відмілини з обох боків ознак переміщення товарів не виявили.

Затриманими виявились 22 та 23-річні жителі прикордонного міста Любомль, які навідріз відмовились що-небудь пояснювати та заперечили, що човен та приладдя належить їм. Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

Обставини та коло причетних до можливої протиправної діяльності осіб встановлюється.