У лучанки за борги забрали квартиру

У лучанки, яка не віддала позичені гроші, через борги відібрали трикімнатну квартиру.

Про це повідомляє Конкурент.

Усе почалося з того, що до суду з позовом про стягнення боргу звернулася Надія Туз. Вона, будучи головою обласної асоціації захисту прав малого та середнього бізнесу “Волинь”, у 2012 році позичила 22 тисячі євро Аллі Пилипюк. Відповідно до договору позики, гроші треба було повернути гроші до 30 січня 2014 року, але цього не сталося.

Відтак, Надія Туз просила суд стягнути із позичальниці суму боргу та судові витрати у справі. Натомість Пилипюк факту отримання коштів не заперечувала і пояснила, що наразі не має грошей, аби віддати позику.

Суд позов задовольнив у зобов’язав Аллу Пилипюк віддати борг у розмірі 396 040 грн (в еквіваленті на день вирішення справи), а також 2 571 грн судового збору.

Як стає відомо із судової справи, борг Алла Пилипюк так і не віддала. Тому 11 червня 2015 року описано та накладено арешт на належну їй квартиру. Однак виконавець першого відділу Державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції Радчук склав ще один акт опису та арешту майна, зокрема, на одяг, постільні речі, ліжко, холодильник, стіл, шафу, дитячі речі тощо.

Своєю чергою, Алла Пилипюк поскаржилася на такі дії держслужбовця в суд. Вона просила визнати арешт речей незаконним і скасувати його. Суд скаргу задовольнив.

А вже у липні 2016 року трикімнатну квартиру Алли Пилипюк продали “з молотка” за 598,8 тисячі гривень.