Опублікували відео бійки в луцькому барі за участі поліцейського

В ніч з 30-го на 31-ше липня цього року в пивному клубі “Оболонь” сталася бійка за участі поліцейського, відео якої потрапило в інтернет.

Як повідомлялося раніше, у бійці взяв участь слідчий Головного управління Національної поліції України у Волинській області Володимир Ухо. Коли його доправили у поліцейський відділок міста, деякі правоохоронці переконували колег не «заводити справу» на слідчого.

До рук журналістів ВолиньРost потрапило відео інциденту з камер відеонагляду в пивному клубі “Оболонь”.

На першому відео із залу пивного бару чітко видно, як Володимир Ухо (в темній футболці) спілкується зі своїм другом та збирається виходити із закладу. Дорогу йому перегородив невідомий чоловік, який, за словами очевидців, намагався спровокувати штовханину.

Слідчий його обійшов, проте невідомий намагався його схопити за одяг. Щоправда, це йому не вдалося, оскільки втрутилася супутниця Ухо. Після цього Володимир Ухо з дівчиною вийшли у коридор.

Відео з камери спостереження у залі

Коли Володимир Ухо та його супутниця вийшли в коридор, чоловік повернувся, аби забрати свого товариша, який стояв у дверях. Коли останній виходив, слідом за ним йшла дівчина, яка вхопила за руку Володимира Ухо та намагалась затягнути його в приміщення.

Між ними стала товаришка Ухо, яку пізніше невідома дівчина вдарила по обличчю. Пізніше між жінками виникла шарпанина. В цей час з туалету вийшов ще один чоловік, який почав лупцювати правоохоронця.

Відео з камери відеонагляду в коридорі

Після хвилинної сутички в коридорі бару невідомі чоловіки виштовхали Володимира Ухо, його друга та дівчину на вулицю. На відеозаписі видно, як високого чоловіка в темному одязі б’ють ногами кілька чоловіків. Після ударів він падає, намагається піднятись, проте його, лежачого на землі, знову б’ють. Завдавати ударів перестали лиш тоді, коли приїхала поліція.

Відео із зовнішньої камери відеонагляду

Наразі триває розслідування інцидентую