Волинь: від п’яних водіїв загинуло 7 людей, ‒ поліція

Семеро людей загинуло на Волині внаслідок аварій, які вчинили п’яні водії.

Про це йшлося 8 серпня під час прес-конференції в головному управління Нацполіції у Волинській області, ‒ пише Волинський інформаційний портал.

Начальник відділу превентивної діяльності ГУ Нацполіції у Волинській області Володимир Солоненко розповів, що в області за сім місяців цього року дуже зросла кількість дорожньо-транспортних пригод.

Так, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість ДТП зросла на 24%. Майже на 50% збільшилася кількість ДТП із потерпілими, на 55% – кількість травмованих. Тільки в 4 районах із 18 трохи зменшилася або принаймні не збільшилася кількість аварій. Водночас у дванадцяти територіальних підрозділах – ДТП катастрофічно побільшало.

Серед основних причин  аварій – перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил переїзду перехресть, пішохідних переходів, пішоходи в нетверезому стані. Проте левова частка трагедій трапилася через керування в нетверезому стані.

Торік, через п’яних водіїв трапилося 123 аварії, цього року – 225. На 162% зросла кількість ДТП із постраждалими. Цього року нетверезі водії спричинили смерть 7 осіб та травмували 122 людей. «Виправдань тим, хто сідає за кермом п’яним, немає. Це сухі цифри, але за ними стоять людські трагедії», – підкреслив Володимир Солоненко.

Окрім того, влітку значна частка ДТП із постраждалими трапляється за участю велосипедистів. «Не варто виїжджати на проїжджу частину, не знаючи Правил дорожнього руху», – наголосив правоохоронець.