Нововолинськ: запрацювала патрульна поліція

Вулиці Нововолинська цілодобово контролюватимуть групи швидкого реагування патрульної поліції. Перед цим в області запустили проект, у рамках якого полісмени нестимуть службу в населених пунктах Волині.

Про це повідомляє СТН.

У Нововолинську та селищі Благодатному працюватиме два екіпажі, в яких нестимуть службу по два полісмени. Вони уже отримали жетони, новеньку форму відповідного зразка та патрульні автомобілі.  Машини обладнані рацією і планшетом, за допомогою гаджету поліціянти підтримують основний зв’язок. Працівник кол-центру 102, прийнявши повідомлення від громадянина, оперативно відправляє його на планшет групи швидкого реагування, а це дає змогу патрульним одразу ж виїхати на виклик. Для прибуття на місце події у поліцейських – 15 хвилин.

Групи швидкого реагування патрульної поліції їздитимуть вулицями міста, а у відділку в перспективі планують втановити два монітори, на яких можна буде відслідкувати рух поліцейських машин.

Також на Волині розпочався набір кандитатів на службу в поліції, тож усі охочі можуть спробувати свої сили у відборі. У Нововолинську штат теж недокомплектований, і деякі посади все ще залишаються вільними.

Групи швидкого реагування патрульної поліції розпочали патрулювати вулиці міста і охороняти його від злочинності.