На Одещині блискавка вбила волинянина

Мешканець Волинської області загинув під час шторму в Одеській області.

Про це повідомляє видання IP News.

За словами очевидців, хлопець разом із друзями зміцнював намет, щоб його не віднесло вітром, коли поруч з ними вдарила блискавка.

Двоє товаришів волинянина залишилися живі, а ось хлопець загинув.

Як відомо, вчора під час проведення фестивалю Z-Games ураган повалив частину конструкції сцени, поранивши чотирьох осіб. «Хмари зібралися за декілька хвилин, ніхто не повідомляв про бурю! Спочатку посилився вітер і протягом п’яти хвилин хлинула злива. Потоки вітру зносили намети, по пляжу все літало. Ми з учасниками перебували в наметі Adrenalin, всі тримали її руками, тому що вона в прямому сенсі слова злітала. Було дуже страшно спостерігати за людьми, які з панікою вибігали з-під сцени «Пелюстки» під час її краху. Однак, після урагану всі були, як дружна сім’я. Всі допомагали один одному в пошуку речей, з відновленням конструкцій і надання медичної допомоги. Шкода, що всі намети потонули і у нас не залишилося сухих речей і продуктів, однак, всі залишилися живі ‒ це найголовніше».

Як зазначається на офіційному сайті фестивалю, фестиваль Z-GAMES проводиться в Україні щорічно, починаючи з 2010 року, і по праву є найбільшою спортивно-музичною подією у всій Східній Європі, збираючи понад 10 тисяч учасників і глядачів. Він об’єднує в собі найпопулярніші активні види спорту і розвиває світові спортивні тенденції. «При цьому Z-GAMES ‒ подія не тільки для спортсменів. Перш за все – це можливість зануритися в справжній світ драйву і екстриму тим, хто цього ніколи не робив, і насолодитися атмосферою 100% -го адреналіну», ‒ зазначають організатори.