«Бандерштат» під крилом літака: відео

В інтернеті опублікували відео території «Бандерштату» з кабіни літака. На літаку «Маестро» екіпаж двічі пройшов над територією фестивалю «Бандерштат», привітавши присутніх погойдуваннями крила.

В перший день 10-го ювілейного фестивалю «Бандерштат – 2016», окрім екіпажу парапланеристів зі Львова, музикантів і глядачів привітали з неба представники Луцького Аероклубу «Крила Волині» і Організації Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ», – пише  Інформаційне агентство Волинські Новини.

На легкомоторному літаку «Маестро» власної конструкції Луцького Аероклубу «Крила Волині» вони двічі пройшли над головною сценою фестивалю, погойдавши крилами в знак привітання.

Пілотував «Маестро» його генеральний конструктор і керівник Луцького Аероклубу «Крила Волині», військовий льотчик 1-го класу, майор Військово-Повітряних Сил у відставці Віктор Коваєв. А один із співзасновників Організації Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ✈» Ілля Сметанін для Інформаційного агентства Волинські Новини в цей час здійснив відеозйомку фестивалю з повітря.

До слова, цього року легкомоторний літак «Маестро» власної конструкції Луцького Аероклубу «Крила Волині» зайняв перше місце в номінації «Найкращий літак» на 10-му ювілейному злеті легкої авіації імені Сергія Корольова в Житомирі серед 75-ти інших літальних апаратів.

Представники Луцького Аероклубу «Крила Волині» щиро запрошують всіх охочих викупатись у волинському небі на туристично-розважальних польотах. Всі подробиці можна дізнатисьна гарячій лінії зв’язку з Адміністрацією Організації Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ✈».