Фото велопробігу в Ковелі

У веломандрівці вулицями Ковеля взяло участь лише приблизно з півсотні учасників.

Організатори спортивного заходу, представники відділу молоді, фізичної культури та спорту міськвиконкому, пояснювали, що велолюбителі в цю літню пору відпочивають, тому масовості, на жаль, не вийшло, але ті, хто бажав, – приїхали до Будинку рад, – пише ПроКовель.

Сюди ж прибули на своїх незвичних (у кого двох, а у кого й трьох) колісних транспортних засобах любителі інтерактивної велотехніки з усієї України. Їх координатор ковельчанин Павло Недільський розповів, що вони мандрують на виготовлених власними руками таких собі веломобілях, крутять педалі не сидячи, а напівлежачи. Така форма пересування, за словами велолюбителя з поважним стажем, є дуже зручною, бо кермувальник дорогою не втомлюється, розвиває високу швидкість і тому отримує масу позитивних емоцій. В групі велолюбителів-конструкторів, які цьогоріч завітали на Волинь, зокрема й до Ковеля, були велосипедисти з Київщини, Львівщини, Вінниччини, Хмельниччини, Рівненщини.

У супроводі двох машин патрульної поліції стартувала колона велопробігу з Площі Героїв Майдану. Її маршрут проліг вулицями Незалежності, Шевченка, Грушевського, Мечнікова і знову Незалежності. Вік учасників веломандрівки коливався від чотирьох років і вище. Звісно ж, найменші крутили педалі своїх дитячих чотирьохколісників. Серед таких завзятих, енергійних, наполегливих зовсім юних учасників була й Наталія Мороз, якій цього дня виповнюється лише чотири рочки. Батько дівчинки в такий спосіб вирішив привітати свою найменшу донечку з її днем народження.

Веломандрувати ковельчанам та гостям міста довелося, звісно ж, автомобільною дорогою, бо в Ковелі надто мало збудовано доріжок для їзди на велосипедах. До слова, і під час тогорічної передвиборчої кампанії  її кандидати  активно говорили про те, що в місті необхідно активніше будувати велодоріжки і тим самим навертати молодь до здорового способу життя, робити місто чистішим і вільнішим від автотранспорту. Однак, наразі, обіцянки залишаються лише обіцянками.