Лапін про Савченко: нею «грають»

Народний депутат Ігор Лапін вважає, що Надію Савченко використовують у масштабній політичній грі.

Про це він написав у Facebook.

“По Наді Савченко давно говорив і можу лише повторити – нею “грають” і навряд чи вона сама розуміє всю масштабність проблем, куди її втягують”, – вважає Лапін.

Також він прокоментував інформацію про вибух в авто керівника так званої ЛНР Плотницького

“…маю три версії. Путін прибирає тих, хто стає для нього зайвим. Не виключаю, що свої ватажки можуть мстити за смерть їх “командира 4-го батальйону територіальної оборони “ЛНР” Олексія Мозгового, який загинув під час обстрілу автомобіля. А може піар для самого Ігоря Плотницького, який хоче виборів на Луганщині. Важко зараз вгадати, хто які правила гри нам пробує підсунути. Але співчувати сепаратистам я б не став”, – висловився нардеп.

“Мене взагалі дивують люди, які ще досі вірять, що РФ потрібні землі і люди сходу нашої країни. Війна їм потрібна, при чому “побєдоносна” для власних рейтингів. І нехай задумуються ті депутати, які хочуть проводити вибори на окупованих територіях і накаляють періодично ситуацію в стінах парламенту з цього питання. З виборами на землях, де йде війна крапку ставимо до тих пір, поки не контролюємо кордони і території”, – каже він.