У Луцьку через сміття пересварилися сусіди

Сміттєвий скандал виник на вулиці Волошина, що у Луцьку. Місцеві мешканці виявили, що на спільне узбіччя біля дороги їм привезли цілу машину відходів.

Такий сюрприз, стверджують місцеві, їм підкидають не вперше, тож нині вони вирішили затримати добродіїв, що смітять, на гарячому. На підмогу викликали й поліцію, ‒ йдеться в сюжеті ТРК Аверс.

Валентин Данилюк виїжджав з дому у справах, аж тут побачив, як невідомий просто посеред їхньої вулиці розвантажує сміття.

«Ми самі знову зробили дорогу, разів п’ять вже її робили за свої власні кошти. І знову роблять смітник. Зловили «уазика». Хотіли би знати: хто це вивозить це сміття? Я так розумію, що це військовий госпіталь, бо номери військового госпіталю, що підтвердив водій», ‒ каже Данилюк.

Водій же розповідає, що працює у військовому госпіталі, а сміття привезти туди його попросила співробітниця. Мовляв, відходи їй потрібні для замостки. Оскільки живе недалеко, тому й попросила привезти сміття.

Вирішити непорозуміння взялась дочка «винуватиці скандалу». «Іде дощ дуже великий, нам все в город тече, в нас вода стоїть. А ми просто хотіли позасипати город, всього-на-всього. А наші сусіди, просто їм все заважає. І все», ‒ каже дочка Марія.

На місце події прибула патрульна поліція. «Нам повідомили про те, що на вулиці Волошина відбувається конфлікт між сусідами. Прибувши на місце, побачили, що конфлікт відбувається через викинуте будівельне сміття. Ми викликали інспектора департаменту муніципальної поліції, який і склав протокол», ‒ розповідає патрульний Олександр Мартинюк.

За словами муніципала Олександра Остапчука, він зафіксував порушення, водія покарають. На жінку, яка дала «команду» вивезти будівельне сміття, винесуть припис, аби його в найкоротші терміни прибрали.