На «Ягодині» ‒ черга із 200 авто

На українсько-польському кордоні в чергах знаходиться 840 автомобілів, найбільше ‒ на «Ягодині».

Про це заявив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян, ‒ повідомляє канал 112.

«Станом на 8:00 ранку на всіх пунктах пропуску на україно-польському кордоні накопичилося близько 840 автомобілів. Однак це менше, ніж ми спостерігали вчора і позавчора. Якщо пікове навантаження ‒ на основних напрямках було більше 300 автомобілів протягом вчорашнього дня, то сьогодні найбільше навантаження ми спостерігаємо на пункті пропуску «Ягодин» ‒ це близько 200 автомобілів. На інших пунктах пропуску середнє завантаження ‒ близько 100 автомобілів. Тому певна тенденція до зниження скупчення автотранспорту в зв’язку з відкриттям малого прикордонного руху вже спостерігається, і ми сподіваємося, що десь з понеділка кількість автотранспорту ще зменшиться», ‒ заявив він.

За його словами, для періоду літніх відпусток, кількість автомобілів близько 50-60 на виїзді з України ‒ це нормальні завантаження.

«Думаю, що до цієї цифри ми повернемося приблизно до середини другої декади серпня», ‒ зазначив Слободян.

У той же час прес-служба Західного регіонального управління Держприкордонслужби у Facebook відзначає, що найбільше скупчення автомобілів зафіксовано в ПП «Ягодин-авто» у Волинській області – 200 автомобілів. 170 машин очікують черги в ПП «Угринів», по сто автомобілів стоять у чергах до ПП «Шегині», «Устилуг» та «Краковець». У ПП «Рава-Руська» та «Грушів» зафіксовано по 60 автомобілів і 50 автомобілів ‒ у ПП «Смільниця».