Любомль: представили нового начальника поліції

У Любомльському відділі поліції 5 серпня офіційно представили начальника підрозділу Анатолія Дружука та запустили роботу груп реагування патрульної поліції.

Про це повідомляє Кордон.

Привітати правоохоронців прибули представники влади. Під час урочистостей окремих працівників поліції нагородили подяками.

“Поштатно буде 4 сектори реагування патрульної поліції. У кожному секторі по два екіпажі. Вони будуть нести цілодобово службу. Їх завдання починаючи від документування порушення правил дорожнього руху та всіх адмінправопорушень, підвідомчих поліції, до сімейних чвар, дрібного хуліганства і так далі. Крім патрулювання, вони виїжджають на місце події будь-якого правопорушення, зареєстрованого на лінії “102”. Виклик надходитиме не на пульт чергового в Любомльському відділі поліції, а його прийматиме оператор колцентру в Луцьку. За допомогою спеціального програмного забезпечення звідти воно відображатиметься автоматично в черговій частині в Любомлі. Черговий передає це повідомлення на планшет групи реагування патрульної поліції,” – пояснив тонкощі роботи патрульної поліції Анатолій Дружук.

Група реагування патрульної поліції складається з двох осіб на транспортному засобі, які обслуговують визначену для них територію району. Підпорядковуються групи реагування безпосередньо начальнику поліції, його заступнику (який є начальником патрульної поліції), начальнику сектору та оперативному черговому.