Лучанин виграв суд в поліції

Лучанин, учасник ініціативної групи «Збережемо древній Луцьк» Володимир Єгоров оскаржив у судді бездіяльність місцевої поліції та зумів виграти справу.

27 липня за адресою пр-т Відродження, 2 у Луцьку почали спилювати дерева та проводити роботи з перенесення теплотраси з метою подальшого будівництва торгового підприємства. Як виявилося, жодних дозволів на такі дії не було, – пише VolynTimes.

Відтак, представники ДКП «Луцьктепло», які здійснювали цю діяльність, займалися нічим іншим, аніж самоуправством, яке є кримінально карним діянням.

Володимир Єгоров подав заяву до відділку поліції за цим фактом. Проте, приймати це звернення громадянина правоохоронці відмовилися. Відтак, лучанин вирішив довести правду у суді та оскаржити бездіяльність поліцейських.

Розгляд справи тривав у луцькому міськрайонному суді упродовж двох засідань, в результаті чого Володимир зміг довести згаданий факт бездіяльності.

Судовий орган прийняв ухвалу про реєстрацію кримінального провадження за самоуправство. Тож є підстави зробити висновок, що цей етап стане маленькою перемогою на шляху до встановлення винних у корупційній схемі, яка реалізується під час будівництва на Відродження 2.