«Бандерштат-2016»: що і де буде

До найгучнішого фестивалю Волині “Бандерштат” залишився усього один день. Усі з нетерпінням чекають цього дійства, бо кожен може знайти тут цікавинки – гутірки з відомими людьми, музична підбірка на будь-який смак, дитяче містечко для найменших та нові локації, що підготували організатори до ювілейного фестивалю.

Традиційно організатори фестивалю зробили карту, де відмічені усі локації та можливості для відпочиваючих.

ВАР інспектував територію на готовність до фестивалю і порівняв з минулорічними локаціями.

 

Білети

Перед входом на іподром, де проводиться фестиваль, організатори зазвичай ставлять намети з волонтерами, де усі охочі можуть придбати квитки. Цьогоріч очікується більше 10 тисяч відвідувачів. Сподіваємося, черги будуть не великими.

за день до фестивалю

За день до фестивалю

 

Оргкомітет

За традицією організатори дислокуються в будиночку недалеко від входу на фестиваль. Кожного року там стоїть галас, адже постійно доводиться вирішувати усілякі “фестивальні” питання.

На другому поверсі будиночка відтепер сидітимуть журналісти, що вестимуть трансляцію онлайн для різноманітних видань. Раніше на другому поверсі була так звана “тату-студія”, де кожен охочий під час фестивалю робив собі татуювання на націоналістичну тематику.

Поряд із будиночком оргкомітету розташується медпунктом для надання першої медичної допомоги. До слова, чергувати біля іподрому буде і швидка допомога.

Сподіваємося, гірших за спалений ніс недуг на фестивалі не буде.

 

DSC_0002

Прес-центр

DSC_0001

Будинок оргкомітету

 

Місце для волонтерів

На беречі річки Сапалаївка, що біля будиночку оргкомітету розташуються намети із волонтерами фестивалю. До речі, волонтери діють на безкоштовній основі і кожного року організатори закликають усіх приєднуватися до волонтерства.

Під час “інспекці” на території зустрічаємо першого відвідувача-волонтера.

Іван-Олександр Сідлович приїхав на фестиваль зі Львова. Уже розставив намет та прапори. Хлопець розповідає, що на “Бандерштат” приїхав вперше. Нині він єдиний гість фестивалю з наметом. Обіцяє поділитися враження після дійства та має бажання відвідати “луцький пляж”.

DSC_0029

Перший відвідувач фестивалю

DSC_0026

Традиційні прапори на фестивалі

DSC_0025

Перший волонтерський намет

 

Головна сцена

Основний екшн на фестивалі відбувається на головній сцені. Цьогоріч очікуються гурти на різноманітний смак, тому весь масштаб дійства можна оцінити саме за головною сценою “Бандерштату”.

За день до фестивалю величезна сцена уже частково змонтована, і очікує зіркових виконавців.

 

Готова сцена фестивалю

Готова сцена фестивалю

 

BanderFoodFest

Як правило на усіх фестивалях люди мають змогу підкріпитися смаколиками. Волинський фест не є винятком. Цьогоріч організатори співпрацюють із учасниками фестивалю “LutskFoodFest”, на якому представлені різноманітні кухні світу.

Отож усі охочі матимуть змогу “набити шлунок” чимось поживним та поласувати екстравагантними стравами.

Зона для їжі

Зона для їжі

 

Велопрокат та оренда наметів/спальників

Для поціновувачів активного відпочинку на фестивалі організують прокат велосипедів. Відвідувачі можуть “дослідити” на них не тільки територію фестивалю, але й помилуватися принадами Луцька.

Також функціонуватиме прокат спальників та наметів. Як-не-як частенько їдучи на фестивалі, люди забувають взяти усе необхідне. Організатори забезпечують можливість взяти на прокат речі, що необхідні для відпочинку.

До слова, на території функціонуватиме інформаційний намет та будуть продавати сувенірну продукцію.

 

Дитяче містечко

Для найменших уже готують “своє” місце. Там зможуть цікаво провести час діти різного віку. Для організації місця привезли тюки із соломою — щоб було м’ягко та комфортно.

Також організатори привезли пісок – задля забезпечення пожежної безпеки.

DSC_0021

Пісок та солома

 

Гутірки

Розташування гутірковою сцени дещо змінили. Тепер вона уся знаходиться під деревами в тіні. Для монтажу сцени використають палети, для того щоб усім було все видно.

 

DSC_0017

Майбутня гутіркова сцена

DSC_0020 DSC_0019

 

Нічний кінозал

Для любителів кінематографу організатори пропонують нічні перегляди. Тут уже кожен вправі вибрати місце розташування каремату та встановити собі лежак для зручності. Нічний кінотеатр знаходиться поряд із гутірковою сценою.

Місце для кінопереглядів

Місце для кінопереглядів

 

Стрільби

Традиційно на фесті організовують тир. Цьогоріч відвідувачі фестивалю будуть стріляти з лука в “ПТН ПНХ”. Така собі розрядка, що розбавить музичні будні фестивалю.

Літературні ранкування

Літературна сцена за традицією розташована подалі від людей, щоб в тиші насолоджуватися рифмами письменників. На карематах біля річки можна потрапити в “транс” від майстерності митців.

 

Форум видавців

Цікавинка цьогорічного фесту — форум видавців. Поки не знаємо, чого очікувати від такої новинки, тому просто покажемо місце де вони будуть знаходитися.

DSC_0013

Місце для форуму видавців

 

Ярмарок

Ярмарок із різними виробами, атрибутикою та одягом займає чималу площу території. Зрозуміло, що попит на такі товари на фестивальні досить великий, адже можна придбати ексклюзивні речі.

Цінова політика пристосована до різних верств населення, тому кожен може підібрати подарунок до вподоби.

ВАР має надію і собі придбати на пам’ять про фестиваль якусь цікавинку.

DSC_0012 DSC_0011

 

Туалети, душі

Чи не найбільша проблема фестивалю це черги до вбиралень. Організатори обіцяють встановити достатню кількість для усіх охочих.

Народний депутат України Ігорь Гузь закликав усіх освіжатися в річці Стир, що розташована неподалік. Отож, хто має бажання скупатися із народним депутатом запрошуються на береги річки.

DSC_0035

Палети для душів

DSC_0036

 

Спорт

Як відомо, фестиваль позиціонує себе як молодіжний, безалкогольний та безтютюновий. Для заохочення організатори влаштували майданчики для активних занять спортом.

Як правило, тут відбуваються серйозні баталії за звання кращих спортсменів та гравців фестивалю.

DSC_0037

Місце для волейболу

 

Акустична/urban сцена

Для тих, хто не перший раз на “Бандерштаті” несподіваним буде розташування акустичної сцени. Усі звикли, що вона знаходиться біля гутіркової. Але нині її перенесли у досить несподіване місце.

Організатори передислокували її — тепер одна сцена буде приймати і Urban виконавців та тихі нічні виступи.

DSC_0034

Нове місце для акустичної та urban сцен

 

Наметове містечко

Чи не найбільшу площу на території фесту “окупувало” наметове містечко.

Відвідувачі фестивалю з інших міст, як правило, проживають саме тут. До того ж вдаються до всіляких хитрощів — прикрашають свої наметові місця. Традиційно кожна компанія вивішує прапори з написами про свою територіальну приналежність.

В наметовому мітечку завжди “гаряче”, адже навіть після закінчення усіх фестивальних подій тут триває життя і в ночі. До речі, багато лучан також живуть у наметовому містечку. Кажуть, що так цікавіше.

DSC_0032

Тут розташують сотні наметів

DSC_0030

Організатори потурбувалися і про заготівлю деревини для вогнищ у наметовому містечку. Кажуть, що будуть завозити ще колоті дрова, для “довгого” вогнища.

DSC_0024 DSC_0023

 

Отож до фестивалю залишилося менше 22 годин. Усі в передчутті масштабності та заряджені на “відрив”. І не забудьте взяти цю мапу, аби не загубитися в “бандерштатівському” різноманітті.

 

13887039_623475697823507_498602940103314279_n