Луцьк: хотіли «відмазати» поліцейського, якого «взяли» на бійці в барі

У бійці, яка відбулася у луцькому пивному клубі «Оболонь», брав участь слідчий Головного управління Національної поліції України у Волинській області. Коли його доправили у поліцейський відділок міста, деякі правоохоронці переконували колег не «заводити справу» на слідчого.

Пригода трапилася у ніч на неділю, 31 липня. Коли в «Кораблику» почали битися, люди викликали патрульну поліцію, ‒ пише Волинь 24.

Як стверджували очевидці, одним з учасників бійки, на якого вказали постраждалі, був чоловік, який представився працівником поліції. Він стверджував, що все «порішає». Коли приїхали патрульні, чоловік відмовлявся представитися. Його доставили у Луцький відділ поліції для встановлення особи.

Коли стало відомо, що чоловік, ймовірно, є працівником поліції, викликали працівників відділу внутрішньої безпеки. Невдовзі у відділку з’явився чоловік у формі майора поліції: його сприйняли саме як працівника управління внутрішньої безпеки. Майор намагався переконати патрульних не складати протокол про адміністративне правопорушення колеги.

Прохання патрульних представитись майор ігнорував.

Коли в міськвідділі з’явився начальник Луцького управління патрульної поліції Олександр Вовченко, невідомий майор намагався утекти, так і не назвавшись.

(на відео – момент спроби Вовченка поговорити з загадковим майором).

Патрульні зрештою встановили особу затриманого. Ним виявився слідчий обласного управління Національної поліції. На нього склали протокол про адміністративне правопорушення. По факту побиття відкрили кримінальне провадження.