Волинські податківці повернулися з Сходу

Троє працівників управління фінансових розслідувань управління Державної фіскальної служби у Волинській області повернулися з зони АТО.

Від імені колективу подяку офіцерам податкової міліції Волині Миколі ЧубаєвськомуВіталію Сидорчуку і Віталію Байциму висловив в.о. начальника управління Віталій Чуй та перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Олег Гирикович, – повідомили у прес-службі волинського підрозділу ДФС.

За  проявлену військову доблесть, мужність і відвагу в час військового протистояння на Сході та вагомий особистий внесок в утвердження цілісності і єдності нашої держави керівники ГУ ДФС в області вручили донедавна співробітникам спецпідрозділу «Фантом»  подяки та цінні подарунки.

«Захист економічних інтересів держави, як і її суверенітету та цілісності, вимагає такої ж мужності та відваги. Ми щиро дякуємо нашим молодим колегам за професіоналізм, відповідальність та патріотизм, що стануть взірцем для кожного з нас», – наголосив

А перший заступник начальника побажав своїм колегам легкої адаптації до умов мирного життя, злагоди в сім’ях і подальшої успішної служби в органах ДФС.

Нині серед співробітників податкової міліції краю вже дев’ять правоохоронців, котрі виконали свій конституційний обов’язок в зоні АТО у спецпідрозділі «Фантом» та повернулися на постійне місце несення служби.

Нагадаємо, що одне з першочергових завдань спецпідрозділу «Фантом», склад якого формується зі співробітників податкової міліції, – протидія контрабанді  та фальсифікату в зоні тимчасового розмежування на сході держави, викриття злочинів в економічній і фінансовій сферах.