«Зухвалі та нахабні» вантажівки руйнують дорогу Луцьк-Львів, – заява

Директор департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Іван Мирка закликав водіїв вантажівок не користуватися дорогою Луцьк-Львів на нещодавно відремонтованих ділянках.

Також він просить громадських активістів та небайдужих повідомляти про такі випадки

Про це йдеться в заяві посадовця, яку він опублікував у Facebook:

 

Шановні друзі, побратими, колеги.

4 серпня завершено перший етап будівництва волинської частини дороги Львів-Радехів-Луцьк. В деяких ділянках вже навіть кладеться завершальний шар асфальтобетону. Проте, зважаючи на ряд різноманітних ситуацій, висока температура, жнива, розпал будівельного сезону та фактор недобропорядності чи бажання наживи наш чи не найкращий і наймасштабніший об’єкт в області руйнують перевантажені автомобілі.

Так влада в області є, працює лише один наявний ваговий комплекс (на фото), в тісному контакті працюють працівники Укртрансбезпеки, департаменту інфраструктури, служби доріг та облавтодору і поліції. Та масовий наплив вантажівок, що об’їжджають всіма можливими шляхами наші місця розташування, зухвалість та нахабність водіїв не дають змогу працювати ефективно.

Провелися відповідні наради з агропідприємствами, з перевізниками і ми дійшли домовленостей по зменшенню ваги та обов’язковий заїзд на зважування Укртрансбезпекою. Проте величезна кількість запрошених на цю нараду так і не з’явилася та й нема змоги переговорити з усіма персонально. Є велика ймовірність продовження порушення правил перевезення та відповідно руйнування дороги.

Закликаю перевізників не возити з перевантаженням, а вантажоотримувачів не приймати вантажів або приймати та викликати поліцію і Укртрансбезпеку для оформлення штрафу.

Закликаю активістів та свідомих громадян спільно зібратися, розробити план реагування та забезпечити збереження дороги Львів-Радехів-Луцьк.

Важливу роль в цьому відіграють ЗМІ. Прохання долучитися до співпраці і висвітлювати, виставляти на громадське засудження тих перевізників, будівельників, виробників що будуть зухвало порушувати та руйнувати дорогу.

Всім кому не байдуже пропоную для зручності у вівторок з 16:00 по 19:00 провести таку спільну зустріч і сформувати пропозиції по співпраці.

П.С. Особливої підтримки та уваги прагну від тих майданівських побратимів, що ще не опустили руки.