Поліція знайшла винного в аварії у Крупі

Дорожньо-транспортна пригода у селі Крупа, у якій постраждали діти, трапилась через необережність водія.

Зі слів свідків, він розмовляв по телефону і в цей час виїхав на зустрічну смугу. Водій був тверезий, проте без будь-яких документів. Згодом виявилось, що його водійському посвідченні не було відмітки категорії «D», – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини з посиланням на тимчасового виконувача обов’язків начальника луцької поліції Олександра Мельничука.

Нагадаємо, 2 серпня, о 21:15 вечора в селі Крупа перевернувся автобус з пасажирами. В результаті автопригоди постраждали підлітки, 8 людей госпіталізували в міську лікарню, одного з них – з тяжкими травмами.

Як прокоментував ситуацію очільник луцьких поліцейських, причиною ДТП у селі Крупа стало порушення правил дорожнього руху і те, що водій виїхав на зустрічну смугу руху. Він не впоравився з керуванням, в результаті чого автобус перевернувся.

«Зі слів опитаних свідків, водій розмовляв по мобільному телефону в той момент, коли допустив виїзд на зустрічну смугу» – каже Олександр Мельничук та додає, що автобусі на момент автопригоди знаходились підлітки від 14 до 17 років.

Цікаво те, що при водієві не виявилось ні водійського посвідчення, ні технічного паспорту на транспортний засіб, яким він перевозив підлітків. Пізніше виявилось, що у водійському посвідчені цього кермувальника не було відповідної категорії «D», яка б надавало йому право керувати автобусом.