Показали територіальний пункт груп реагування під Луцьком

Поблизу Луцька в селі Боратин запрацював територіальний пункт груп реагування патрульної поліції, що має на меті забезпечення охорони громадського порядку в населених пунктах.

Нагадаємо, що у Луцьку відбулася презентація новоствореного підрозділу груп реагування патрульної поліції.

В Боратині відкрили територіальний пункт, основним призначення якого є місце постійної дислокації груп реагування. На дільниці працюватимуть 2 поліцейських та дільничі офіцери поліції, які обслуговують населений пункт.

Боратинський територіальний пункт обслуговуватиме 18 населених пунктів з 25-тисячним населенням. Такий пункт є рівновіддаленим від усіх населених пунктів, що має змогу поліцейським реагувати на протязі 5-20 хвилин.

Такі пункти мають 2 кімнати — для роботи та відпочинку. “Робоча” кімната слугуватиме для прийому громадян, в другій ж поліцейські мають змогу відпочивати. У ній розташовані 2 ліжка, де офіцери матимуть змогу перепочити. Також є умивальник, дзеркало та шафа для одягу. Душових кабін поки немає, але згодом додадуться такі зручності і в територіальних пунктах.

Працівники груп реагування задоволенні таким сервісом, вбачають у таких умовах європейські стандарти. За словами начальника 4-ого сектору групи реагування патрульної поліції Луцького відділення поліції підполковника Андрія Комара, окрім виїздів на виклики до обов’язків новоствореного підрозділу входитиме превентивна (попереджувальна — ред.) діяльність. Також члени груп будуть перевіряти осіб, що знаходятьcя під адміністративним наглядом, здійснюватимуть поліцейське піклування та забезпечуватимуть безпеку дорожнього руху.

“Відповідальність я відчуваю з першого дня служби в міліції, а згодом в поліції. Це перш за все, честь офіцера, а потім усе інше”, – додав він.

Заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич з начальником управління Національної поліції у Волинській області Петром Шпигою проінспектували кімнати для роботи та відпочинку груп реагування в селі Боратин.