Ковель: запрошують на фестиваль Лесі Українки

Поетично-мистецьке свято «Лісова пісня» традиційно відбудеться у Ковельському районі.

Заходи триватимуть 6-7 серпня, ‒ повідомляють у Волинській організації спілки письменників.

Гостями 15-го фестивалю «Лісова пісня» будуть: директор Будинку письменника Національної спілки письменників України Олександр Гордон, відома письменниця, яка нині мешкає в Болгарії, Анна Багряна, поети Віктор Бойко (Харків), Василь Кузан (Закарпаття), Тетяна П’янкова (Івано-Франківськ), голова Рівненської організації НСПУ Ірина Баковецька та її заступник Валентина Люліч, волинські літератори.

Заходи розпочнуться 6 серпня покладанням квітів до погруддя поетеси в Колодяжному Ковельського району та до пам’ятника поетесі в Ковелі. Гості відвідають Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки, візьмуть участь у традиційній мистецькій годині в «сірому» будиночку Косачів. Того ж дня в Ковельській центральній районній бібліотеці відбудеться зустріч гостей свята з творчою інтелігенцією міста й району.

7 серпня о 12:00 годині в урочищі Нечимному за Скулином, на лісовій галявині відбудеться традиційне мистецьке дійство. Прозвучить уривок з «Лісової пісні», народні пісні та обрядові дійства виконають фольклорні колективи Ковельщини, виступлять поети, що завітають на свято.

Тут же буде розгорнена виставка-продаж книжок та виробів традиційних народних ремесел Ковельщини. Присутні на святі зможуть відвідати музей драми-феєрії «Лісова пісня», ознайомитися з місцевістю, яка колись надихнула Лесю Українку на написання шедевру.