Недобудовану луцьку школу показали зсередини

Будівництво луцької школи №27 може закінчитися у до кінця 2017 року.

Про це розповіли міський голова Микола Романюк та народний депутат України Ігор Лапін під час огляду будівництва у вівторок, 2 серпня.

Нагадаємо, проект будівництва включає в себе садочок та школу. Для найменших уже створений заклад дошкільної освіти, який відкрили три роки тому. А от школу ніяк добудувати не можуть, бо не вистачає коштів.

Будівля школи готова, проводяться внутрішні роботи. Попри відсутність фінансування працівники підприємства “Житлобуд-2″ проводить будівельні роботи “наперед”, – розповів директор Леонід Стефанович. 

Він зауважив, що до будівлі провели усі комунікації та мережі. До зими потрібно завершити роботу над покрівлею та облаштувати фасад. І аж тоді займуться внутрішніми роботами.

В проекті будівництва передбачено 3-поверхова будівля, яка складається з 6 блоків. В школі також буде спортзал та басейн. В майбутньому тут згідно проекту буде навчатися 630 учнів та працювати 53 людини.

Микола Романюк каже, що владі довелося піти на хитрість, аби добитися коштів на спортивний зал. Спочатку побудували кістяк басейну, а вже потім заговорили про гроші на цей об’єкт.

“Бо на басейн нам коштів ніхто б не дав”, – додав він.

Наразі в приміщенні встановлюють вікна, а на одному з фасадів будівлі провели утеплення і пофарбували.

Ігор Лапін  розповів, що виконав обіцянку і пролобіював в уряді виділення 11,5 мільйона гривень на школу №27.

“Можна побудувати сто дитячих майданчиків, але школа — це довгостроковий вклад в об’єкт. Майданчики теж потрібні, але в цьому мікрорайоні необхідна школа”, – додав він.

Пригадав народний депутат і про те, що уряд направив півмільйона гривень на очищення Сапалаївки. До цього процесу в Лапіна є зауваження. Мовляв, на Сапалаївці є три дамби – в селі Струмівка, біля комплексу “City Park” і поблизу “Срібних Лелек”. Завдяки цим дамбам на трьох ділянках річки вода підтримується на високому рівні, але від цього страждають інші ділянки.

“В річці йде замулення, а отже перед Стирем води уже немає”, – мовив Лапін.

За його словами, нема сенсу виділяти гроші на очищення щороку, а потрібно почати з врегулювання питання роботи дамб. “Мусить бути регульований процес рівня води в Сапалаївці, щоб ці кошти не пішли в землю”, – додав нардеп.